Video galerija


1. Pratimai sielai.  Geriausias pratimas yra pasivaikščiojimas. Jo gali būti įvairių formų. Tai Chi taip pat yra ypatingo pasivaikščiojimo būdas. Gamtoje, prie vandens telkinių, čiulbant paukščiams tu tarsi ištirpsti ir susilieji su aplinka. Tada širdis džiaugiasi, o siela atsigauna.  Iš kitos pusės, be Tai Chi Švelnios savigynos sistema neįmanoma, nes nėra kito pratimo, kuris taip pilnai ir efektyviai vystytų judesių koordinaciją ir jų sutelkimą kovinėms užduotims vykdyti.

  


2. Egzistuoja daug peilio kovos mokyklų. Vienos jų maksimaliai artina treniruotės režimą prie realaus, didindamos greitį, kitos treniruoja judesius lėtai. Kai kurios naudoja ginklus abiejose rankose, kitos tik vienoje. SSS požiūriu pulti ar gintis nuo aštraus peilio plikomis rankomis yra beveik neįmanoma, tačiau lavinti tokį meistriškumą- būtina. Tai, kas išlavinama sunkiai. vėliau duoda puikių vaisių ir visai naują judesio suvokimo pojūtį.

 
3. Kartais tenka pademonstruoti savo įgūdžius profesionaliems žurnalistams ir ne kur kitur, o Vilniaus savivaldybės koridoriuose.

  

4. Pirmąkart Vilniuje suorganizuota Pasaulinė Tai Chi ir Chi Kung diena, švenčiama daugiau, kaip 70 užsienio šalių.

  

5. "Tekančios" gynybos pratimai prieš dvi lazdas, panaudojant prilipimo ir raumenų jėgos minimalizavimo principus.

  


6. Žiema. Puikus metų laikas, kai oras ir vanduo tampa ypatingai švarus. Būtina išnaudoti šiuos gamtos veiksnius. Vienas žiemos treniruočių lauke sezonas pagerina imunitetą. To išraiška yra vis retesnės peršalimo ir viršutinių kvėpavimo takų ligos.