2014 m. liepos 1 d., antradienis

2014.06.26 SVEIKINIMAS GERAM DRAUGUI VALDEMARUI


Tiems, kas domisi peilių technika, o vienas tokių yra mano senas draugas Valdemaras, pristatau tokį laisvalaikio šokį. Tegu tai būna pasveikinimas jo gimtadienio proga. Būk sveikas Valdai. Tu man visada esi puikus gero sporto specialisto pavyzdys Tokio, kuris domisi daug kuo, turi didžiulį bagažą žinių ir jomis noriai dalinasi ne tik skaitydamas paskaitas, bet ir prie arbatos puodelio. Nuo 2001 metų, kai abu svaigom didžiojo meistro Wong Kiew Kit idėjomis, ne kartą teko susitikti įvairiomis aplinkybėmis, tačiau vienas dalykas mumyse niekada nesikeisdavo. Mes visą laiką žengdavome tolyn savo ieškojimuose ir visada turėdavome kažką įdomaus viens kitam papasakoti.  Pastaraisiais metais dažnai lindėjai mano mintyse tuo metu, kai aš krimtau fitneso teoriją. Galvodavau:  Įdomu, kaip Valdas atsakytų į vieną ar kitą klausimą? Tačiau taip ir nepaskambindavau. Turiu tokią ydą- dažnai paleidžiu įvykius tekėti sava vaga niekaip jų neforsuodamas. Vis vien žinau, kad susitiksim, nors Tu, tur būt, pakankamai užsiėmęs su savo moksliniais darbais, o ir aš visiškai neturiu kito laiko, nes tik miegu, skaitau ir treniruojuosi.
Rimti kovų meistrai sako, kad kovos menas neturi niekaip pavirsti šokiu. Tačiau,mano nuomone, šokis gali būti puikia priemone treniravimuisi. Taigi gimtadienio proga įdedu tokį kovinį video pasveikinimą, kuriame viskas taip pat,kaip ir prieš 12 metų Dubingiuose.
 Linkiu sveikatos Tau ir tiems, kas tiki. Iki susitikimo.

 Romualdas


1 komentaras:

  1. Praėjo jau daugiau kaip pusmetis, kol pamačiau ir perskaičiau Tavo pasveikinimą. Čia kaip žinutė butelyje, plaukioja ilgai kol kas jos neranda, taip ir Tavo pasveikinimas su palinkėjimais ir puikia peilių valdymo technika. Esu dėkingas už pažintį ir ilgametę bičiulystę. Man tai tikrai brangu. Niekada nepamiršiu Tavo duotų pamokų, tiek per laisvas minutes per mokymus pas sifu Wong Kiew Kit'ą, tiek ir per bendrus pasirodymus poroje, kur per trumpą laiką turėjome nustebinti publiką (juk tai ką darėme matė dešintys, o gal net ir šimtai žmonių). Tokiu būdu netiesiogiai skelbėme tai, kuo tikėjome ir nusiuntėme vieni pirmųjų Lietuvoje Tai Chi žinutę, kur žmonės pamatė ir katas - kaip mankštos pratimus ir praktinį, kovinį pritaikymą, grąžų šokį, kurio improvizacija pagal Santanos muziką buvo nereali. Po tų pasirodymų savirealizacijos prasme pats palipėjau vienu laipteliu aukščiau ir vis dėka Tavęs. Savo mokiniams per paskaitas dažnai pasakoju tai, ką teko daryti praktikoje, tai ko ir iš ko teko pasimokyti. Tad Tave įvardinu, kaip vieną iš savo mokytojų, kurį stebiu nors ir iš toli, bet jau ilgą laiką, o gauti patarimai ir pamokos yra labai vertingos. Tikiu, kad mūsų keliai dar susitiks ir vėl turėsime apie ką padiskutuoti. Na o gyvenimas tai ir yra šokis ir visai nesvarbu ar tai vyksta ošiant jūrai, ar šlamant medžiams, ar grojant muzikai, ar prašvilpiant pro ausis aštraus peilio ar kardo garsams. Svarbiausia tą šokį matyti, girdėti, jausti ir šokti, šokti, šokti ...

    Tavo senas bičiulis Valdemaras

    AtsakytiPanaikinti