2013 m. spalio 29 d., antradienis

Švelni savigyna įsibėgėja.

   Rugsėjį paskyriau nedideliai reklamai, kurios metu yra kviečiami visi norintys treniruotis vienintelėje Lietuvoje Švelnios savigynos sistemos (SSS) grupėje. Pirmiausia, asmeniškai kviečiu artimiausius draugus, tėvus su vaikais, tuos, kurie nori nepavojingai judėti, mokytis vis sudėtingesnių judesių, nors ir kovinių, tačiau be jokios agresijos. Mums pasisekė: Mariaus (5-o dano meistro) karate salė (dojo), atitinka aukštus higienos reikalavimus. Šiuo metu jau susiformavo nedidelė grupė įvairaus amžiaus žmonių. Treniruotis SSS galima nepriklausomai nuo Jūsų fizinio pasirengimo lygio.  Nuo to taško, kuriame dabar esame ir pradedame kiekvienas kopti aukštyn.

  Čia yra jauki minkšta salė, du tualetai, rūbinės, efektyvi ventiliacija, langų užuolaidos. Yra kur pastatyti automobilį, ar dviratį. Laikas antradieniais, ketvirtadieniais nuo 20.00 iki 21.30 geras tuo, kad tokiu laiku paprastai tūnome prie televizoriaus ir, nuo to pavargę, neramia galva užmiegame. Mūsų atveju tą laiką išnaudojus judėjimui be prakaito, teisingai kvėpuojant ir mokantis įdomių kovos būdų, dar lieka laiko nurimti, grįžus išgerti stiklinę rūgpienio, ar vandens, pasiruošti rytojaus dienai ir gerai išsimiegoti. Ir, svarbiausia, jokių kamščių keliuose!
  Pagal kinų medicinos rekomendacijas geriausias laikas meditacijai, tai chi ir chi kung pratimams yra nuo 5.00 iki 7.00 ir nuo 23.00 iki 1.00. Mes šį laiką pakoreguojame ir pasirenkam valandas labiau tinkančias dirbančiam europiečiui. Gerai atsipalaidavus, švelnios savigynos sistemos pratimai prilygsta meditacijai. Čia viskas, žinoma, priklauso nuo individo. Atsipalaidavimas ir koncentracija į atliekamą veiklą yra įvaldoma skirtingu laipsniu, todėl poveikis ir nauda nors nevienoda, tačiau neabejotina.
  Apranga laisva, galima eiti ant kilimo su minkštais bateliais ar kojinėmis. Laikui bėgant, reikės pasigaminti ar įsigyti ir tam tikrą treniruočių inventorių. Bus užduodami namų darbai, kad galėtumėte kasdien kryptingai nedidelį laiko tarpą skirti savo įgūdžių lavinimui ir įtvirtinimui.
Kokios gi yra Sveikos Savigynos Sistemos sudėtinės dalys?
1.Kasdienis darbas.
2.Chi Kung ir Tai Chi praktika.
3.Kūno ir išorinių ginklų lavinimas.
4. Ying Yang simbolio pratimai.
Taip pat daugybė treniruočių metodų, skirtų judesių tikslumui, kūno įjungimui į judesį, priešininko judesių kontrolei, momentinės vidinės jėgos Fajin lavinimui. Lankstus, greitas, vikrus kūnas yra priimtina siekiamybė, juo labiau, kad tai yra pasiekiama be didelių energijos sąnaudų, nors ir per ilgesnį laiką. Čia verta prisiminti taisyklę: Kas greitai įgyjama, tas greitai ir prarandama. Mūsų treniruotės yra mūsų gyvenimo dalis, o gyvenimą verta panaudoti geriems dalykams.
Treneris Romualdas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą